צור קשר
054-4423555

לצפייה בסרטון

איך לארגן מסיבת פורים לעובדים?

איך לארגן מסיבת פורים לעובדים? מסיבת פורים דינמית, מלהיבה ו… כזו שלא יפסיקו לדבר עליה!!

 1. אירוע שנמשך מספר שעות יכול להיות אירוע מתוקתק, מעניין ומלהיב אם תחלקו את הערב למקטעים כך תמיד יהיה משהו לחכות לו ולהתלהב ממנו.
 2. כשמדובר במסיבת פורים המרכיבים העיקריים יהיו: קבלת פנים, מופע מרכזי, תחרות תחפושות היתולית, מוסיקה וריקודים עד לשעות הקטנות.
 3. קבלת פנים – קחו בחשבון שלא כל האורחים מגיעים בשעה שהוגדרה והם מגיעים בטפטופים. לכן אם תכננתם משהו מיוחד לזמן קבלת הפנים, חכו עד שרוב האורחים מגיעים. לקבלת הפנים מתאימה פעילות קלילה, מבדרת שמתאימה למספר קטן של אנשים. כאשר אני מפיק מסיבות פורים אני עובר בין הקהל עושה קסמים מפתיעים, טלפתיה וקריאת מחשבות על אדם אחד או שניים וכך נהנים ונכנסים לאווירה. חשוב לציין שאנשים אחרים מיד מתקבצים מסביב, נהנים לראות ולדבר על כך (לנסות לגלות איך זה נעשה) ואף להתנסות בעצמם. האנשים שחוו ממשיכים הלאה ואני עובר לקבוצה הבאה.
 4. תזמנו את קבלת הפנים ל-30 עד 45 דקות לא יותר ואז יש להמשיך לשלב הבא שהוא המופע המרכזי. מומלץ לחשוב על מופע המתאים לכולם – קחו בחשבון האם יש לכם אורחים דתיים, או שכולם חילוניים. בפורים להבדיל מאירועים אחרים בדרך כלל נהוג להזמין מופע מצחיק, מבדר שיתאים לאופי הערב. לכן, אם יש לכם חברים דתיים שימו לב שמופע סטנדאפ עם רמיזות מיניות יכול לפגוע ברגשות.
 5. לוחות זמנים: גם כאשר מדובר במופע המרכזי, יש לשים לב לזמן המוקדש שלא יתארך כמו מסטיק וגם לא יהיה קצר מידי וישאיר את האנשים מאוכזבים. כבר הייתי באירועים שבהם הביאו זמר ידוע ששר 5 שירים ונעלם למופע הבא שלו. העלויות גבוהות והאורחים מאוכזבים מהתחושה שהם רק תחנה בדרך. אנו ממליצים מניסיון של מאות הופעות להקדיש למופע המרכזי כ-45 דקות.
 6. ולפני שנעבור למקטעים הבאים בואו נדבר על הדברים החשובים באמת: אוכל!! אנשים מצפים לשתייה ולאוכל קל – נשנושים למיניהם. ניתן להציע אותם כבר בתחילת הערב, בזמן קבלת הפנים או לשמור אותם לשלב שאחרי המופע המרכזי. אם בזמן המופע המרכזי האורחים יושבים סביב שולחנות ניתן להגיש את הכיבוד גם בזמן המופע. המטרה היא למנוע "נדידה" של האורחים אל שולחנות הבופה והפרעה למופע.
 7. ומה לגבי מקומות ישיבה? חשוב ביותר שיהיו כיסאות ומקומות ישיבה נוחים ובכמות מספקת כאשר יש מופע מרכזי. מקומות ישיבה חשובים ביותר כאשר אנו מעוניינים בגיבוש הקהל ויצירת מינגלינג. בכל מקרה, אנשים שרוקדים ופעילים במשך מספר שעות מצפים למקומות ישיבה ומנוחה.
 8. בפורים השוס הגדול הוא התחפושות – ובאמת, איך אפשר בלי תחרות תחפושות שבה כל אחד ואחת מראים כישרון, יצירתיות, או נעזרים במסכות ותלבושות כדי להוציא החוצה אני אחר שלהם? תכננו מראש נושא מרכזי או הרשו למוזמנים להתחפש באופן חופשי. חשוב שתחרות התחפושות תלווה במוסיקה קצבית ומלהיבה שתעזור גם למעבר חלק וקל להמשך הערב ועוד יותר חשוב, שתהיה הנחייה ורצוי מבדרת והיתולית שמקלה על המתחפשים לעלות לבמה ולהציג את התחפושות.
 9. ועדיין בתחרות התחפושות: ככל שהפרסים יותר שווים יותר אנשים ישקיעו בתחפושות מעניינות, יצירתיות ומצחיקות וגם יסכימו לעלות לבמה.
 10. אם אתם עורכים את המסיבה כדי לייצר גיבוש בין חבריכם או לעובדים שלכם, נסו את התחפושות הקבוצתיות שגורמות לאנשים להתחבר, לתכנן ולהכין ביחד וכמובן להופיע כקבוצה מגובשת מול האחרים. אם אתם מכירים את האורים ויודעים שהם חבר'ה חבל על הזמן, אפשר לעלות כיתה ולבקש שיעשו גם מופע משותף לקבוצה, עם התחפושות. מניסיון, תחפושות קבוצתיות עושות את הערב ליותר מבדר, מהנה, מגבש ובלתי נשכח.
 11. לוחות זמנים: תחרות התחפושות לא תעלה על 20-30 דקות. זכרו שזהו המקטע השלישי בערב וכדי שאנשים לא יאבדו את הסבלנות, צריך להריץ את התחרות ולשמור על קצב תוססשמוביל בצורה חלקה ל…חלק התוסס של הערב:
 12. מסיבת הריקודים!! מה יכול להיות חשוב במסיבת הריקודים? אז זהו שהכל יקום או יפול על ה-D.J ולכן חשוב להשקיע ולהביאD.J מקצועי, מנוסה בקהל מגוון ובסגנונות שונים שיודע גם לזרום עם הקהל וגם להיות אסרטיבי ולעמוד מול הדרישות הבלתי פוסקות למוסיקה בסגנון מסוים. זהו "הפינלה" של הערב ולכן אל תנסו לעשות זאת בעצמכם עם פלייליסט שהורד מיוטיוב ואל תתפתו להצעה של החבר שאומר "תסמכו עלי, אני לוקח אחריות על המוסיקה". ראיתי איך מסיבות נהרסות כל המוסיקה נקטעת, כי לא הכינו מראש שירים בסגנונות שונים, או כי המוסיקה שהחבר אוהב, ממש לא מתאימה לריקודים.
 13. פרטים נוספים וחשובים לסיום, המקום האםצריך לקשט אותו? האם יש שירותים נקיים ונוחים? דאגו למספיק כלים חד פעמיים ולשתייה (אלכוהול, שתיה קלה ומים) ודאגו להזרים אותה לאורך כל הערב ולא מיד בהתחלה. תאורה, במה, מערכת הגברה. עשו בדיקה כיצד נשמעת המוסיקה, תכננו את המיקום כך שניתן יהיה לראות את המופע המרכזי, היכן יוצב האוכל וכו'.
 14. צילומים: נושא התמונות הפך לאחד הנושאים החשובים. כדאי לארגן מראש מקום שבו אנשים ירצו להצטלם עם תפאורה מיוחדת. אל תשכחו שהתמונות יגרמו להמשך ההתלהבות מהאירוע והמסיבה, מאחר ואנשים אוהבים מזכרות ולכן, אם יש לכם תקציב, כדאי להשקיע בצלם מגנטים.

מאחל לכם הרבה הנאה במסיבת הפורים שאתם מארגנים ואשמח לעזור, להציע רעיונות נוספים ולהפיק עבורכם את המסיבה שתהפוך לאירוע החם והמדובר של השנה.

בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים