צור קשר
054-4423555

לצפייה בסרטון

אמן חושים לאירועים

אמן חושים לאירועים – הראל פפו

כשאנו באים לתכנן אירוע עלינו לחשוב על אטרקציה מעניינת שתרתק את האורחים. הרצאות והופעות מוסיקליות הן דבר צפוי , אך אמן חושים לאירועים הוא מופע מעניין ומקורי יותר שיכול להכניס עניין רב לערב. בין אם מדובר באירוע חברה, יריד או בר מצווה – אמן חושים יכול להוות פתרון נהדר לכל סוג של קהל. מופע טוב של אמן חושים מבטיח לאתגר את הקהל וליצור הרבה רגעים של צחוק כיף והנאה. כיום ישנם אמני חושים מגוונים שלא מסתפקים במופעים בלבד ומציעים גם להגיע לסדנאות והרצאות המגלות חלק מהסודות שלהם.

אמן חושים לאירועים מיוחדים

אחד מאותם אמנים מגוונים הוא הראל פפו אשר במשך שנים מציע את אחד מהמופעים הטובים בתחום אמנות החושים. הראל מוכר ביכולות המדהימות שלו בהזזת חפצים בכוח המחשבה, קריאת מחשבות והחדרת מסרים שיווקיים לתת מודע באירועי מכירה. זו הסיבה שחברות רבות משתמשות בשירותיו במהלך ירידי מכירות. היכולת שלו לשבור את הקרח עם לקוחות בעזרת מופעים אישיים אשר משולבים עם מסרים מכירתיים תאפשר לכל חברה ועסק ליהנות מגידול במכירות. אם הנכם מפיקים אירוע חברתי תמיד תוכלו לבחור ב"סטנד אפ מג'יק והחוש השישי" – מופע המשלב סטנד אפ וטלפתיה ומתאים מאד לכנסים עסקיים, וועדי עובדים, בר מצוות, ימי הולדת ואירועים של ארגונים. המופע מבטיח לסחוף את קהל מכל הגילאים ולהעניק להם הנאה רבה.

הראל פפו – אמן חושים מוביל לאירועים

הראל פפו מגיע עם מעל 20 שנים של ניסיון בהופעות בכל רחבי הארץ. ברזומה שלו תוכלו למצוא השתתפות בתוכניות טלוויזיה, זכיה בפרסים יוקרתיים כולל אליפויות ישראל, מזכ"ל האגודה לקידום אמנות הקסמים בישראל ועוד. הופעותיו הכריזמטיות מלאות ההומור והאנרגיה ידועות בעולם המנטליסטים בכל העולם, זו הסיבה שבין לקוחותיו נמנים הגופים המובילים בישראל כמו משרד הביטחון, משרד החינוך וחברת חשמל. אתם מוזמנים ליצור קשר וליהנות ממופע חושים ברמה הגבוהה ביותר.

בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים