צור קשר
054-4423555

לצפייה בסרטון

אמן חושים למופע טלפתיה לבר מצווה

סוף סוף, הגיע היום הגדול והנסיך הקטן שלכם – כבר גדול. אתם עסוקים במרץ בתכנון ההפקה; בחירת האולם, רשימת המוזמנים, הכל כדי שלילדכם תהיה חגיגת הבר מצווה המושלמת. לצד כל אלו, אתם ודאי מבקשים להפתיע אותו, ואחת הדרכים הנפלאות ביותר לעשות זאת היא לשלב אמן חושים לבר מצווה שיגיע עד אליכם, ויהפנט את כל המוזמנים.

אמן חושים לבר מצווה ובת מצווה!

אם אתם עדיין קוראים שורות אלו, אתם ודאי שוקלים ברצינות להזמין אמן חושים לבר מצווה של הבן האהוב. אין ספק, אם מבוגרים לא יצליחו להישאר אדישים אל מול הפלא שקורה מולם, חשבו על הילד ועל החברים שהזמין לחגוג עמו את המועד המיוחד! כמה מופתעים ומאושרים הם יהיו כשאמן החושים יזמין אותם לסייע לו במהלך המופע ואף יבצע אותם בשיתוף עמם. בנוסף לאלו, תוכלו לשלב מופע טלפתיה באירועים נוספים במגוון של אפשרויות:

  • הרצאות בנושא המוח וכוח השפעתו על המחשבה
  • מופע קלוז אפ בהתאמה אישית לכל ארגון
  • סדנאות
  • קידום מכירות באירועים ותערוכות
  • הנחיית אירועים וקטעי קישור מרתקים
  • מופע סטנד אפ בשילוב טריקים מקוריים
  • ערבי נשים
  • הופעות לאירועים
  • ועוד

טלפתיה היא אמנות לכל דבר!

מהפקות כנסים עם מיטב האמנים בארץ ובעולם, הופעות בטלוויזיה, פרסים שהרוויח ביושר, ועוד – הראל פפו הוא האדם שיכניס את הקסם והמסתורין שהאירוע שלכם צריך על מנת להיחרט במוחם של המוזמנים שלכם. צרו עמו קשר, והוא כבר ידאג להתאים את המופע בדיוק לאופי האירוע שלכם, כך שלא יישאר מצב בו יישב בקהל אדם שיצליח להישאר אדיש למה שעיניו רואות. צרו גם אתם קשר עם הצוות של הראל פפו, ובואו לשלב קצת מסתורין באירוע שייזכר לטובה לאורך זמן רב.

 

מופע טלפתיה לבר מצווה

מארגנים את בר המצווה של הילד שלכם? מחפשים תכנית אומנותית שתרתק ותבדר את הילדים ואת ההורים כאחד? אחד המופעים הייחודיים ביותר הוא של אמן החושים והטלפתיה הראל פפו. אמן זה מעביר מופע מרשים שישלהב את הקהל הצעיר, יחבר אותו למופע ואף יצחיק אותו. כמו כן, הראל פפו הוא אמן חושים ייחודי המופיע מדי יום על במות ומספק גם הרצאות וסדנאות לערבי חברה, ימי גיבוש, ימי כיף ואירועים שונים.

 

מה אפשר לשלב במופע טלפתיה לבר מצווה?

קהל היעד של ילדים הוא שונה בתכלית מקהל היעד הבוגר. הילדים רואים בטלפתיה ואומנות חושים כמופע קסמים לכל דבר וזוהי המילה הידידותית יותר שהם מכירים בגיל זה. אכן, הילדים רוצים להיות מופתעים בכל קטע מחדש, לצחוק וליהנות. במקביל, חשוב שיבינו את התכנים המועברים ויתחברו לאמן המופיע. הראל פפו יידע לחבר אליו את הקהל הצעיר והמבוגר באירוע בר המצווה מתחילתו של המופע ועד סופו – ועל כן מופעיו נחשבים למוצלחים ופופולריים ביותר.

 

מופע המתאים לכל הגילאים:

חשוב לשלב שיח עם הילדים במהלך המופע, להעלות חלק מהם על הבמה ולערב אותם בהופעה. סביר להניח שיהיה מדובר במעגל חברים קרוב מהכיתה או ממקומות אחרים – לכן גם כאשר אמן החושים לאירועים יעשה קטעים על חבריהם, הילדים עדיין יישארו מרותקים, יתעניינו במה שקורה ולא יורידו את העיניים מהמופע. בסופו של דבר הקהל ייהנה, יצחק ויופתע עד כדי כך שהוא ימשיך לדבר על המופע הזה והקטעים השונים בו ימים רבים לאחריו; עובדה שתהפוך שבסופו של דבר את האירוע שלכם למוצלח.

 

לגעת בקסם:

מופע טלפתיה בצפון לבר מצווה הינו מופע ייחודי ומיוחד המשלב קטעים לקהל הצעיר והבוגר. המופע מועבר בצורה קלילה ומצחיקה, לצד חוש הומור שנון, קטעים חדשים של טלפתיה, קריאת מחשבות, הזזת חפצים, טריקים ועוד. כל אלה לא ישאירו אדישים אפילו את הקהל הצעיר בהופעה שבכל הקשור לבר מצווה הוא הקהל העיקרי אליו מופנים התכנים.

בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים