צור קשר
054-4423555

לצפייה בסרטון

אמן טלפתיה

אמן טלפתיה – הראל פפו

אמן טלפתיה הוא אמן לכל דבר. אין ספק כי היכולת לקרוא ולשדר מחשבות היא אמנות, כמו גם היכולת להזיז חפצים או לשתול מחשבות אצל אנשים. הזזת חפצים בכוח המחשבה נקראת טלקינזיס ומאפשרת להשפיע מרחוק על חפצים, על מיקומם ועל צורתם. אמני חושים רבים ניחנו ביכולות אלה אך גם כל אחד ואחד מאיתנו יכול לעשות זאת על ידי תרגול. בני אדם רגילים יכולים ללמוד לבצע מספר טריקים אך יש אנשים שמקדישים לכך את כל חייהם וניחנו ביכולות מולדות המאפשרות להם לבצע פעולות מורכבות. על מנת להתרשם מהתחום כראוי כדאי לפנות לאמן חושים מקצועי ומוכר אשר עוסק בתחום שנים רבות.

לא רק אמן טלפתיה

אמני חושים יכולים להעניק לצופים הנאה וסיפוק רב כמו גם אתגר מחשבתי באשר לדרך בה התבצעו הקסמים. אך לא תמיד מדובר באחיזת עיניים, לאמני החושים יש יכולות עליהן הם עבדו במשך שנים. "הראל פפו – מעבר לדמיון" היא חברה המציעה שירותים שהם מעבר למופע טלפתיה בלבד. הראל פפו ישמח לעמוד לשירותכם ולבצע:

  • הנחיית אירועים וכנסים
  • הטמעת שיווק וקידום מכירות בירידים
  • הפעלות ומופעים בימי הולדת ובר מצוות
  • סדנאות קסמים למבוגרים
  • הרצאות בנושאי המוח וכוח המחשבה
  • הפקת אירועים וערבי נשים

מופע קסום עם הראל פפו

הראל החל את דרכו בשנת 1998 לאחר שסיים קורסים והשתלמויות אצל מיטב המורים בחו"ל. בין הקורסים שסיים בהצטיינות היו קורסים בדרמה, תיאטרון ועוד. השילוב של ידע יחד עם כריזמטיות, יצירתיות וחוש הומור הופכים את המופע למרגש ובלתי נשכח. לא משנה אם אתם נוכחים בסדנה, הרצאות או מופע של הראל פפו – אתם צפויים לדקות ארוכות של עניין, מתח וכיף שיסחפו אתכם וישאירו טעם של עוד. צרו קשר עכשיו והבטיחו לעצמכם מופע קסום.

בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים