צור קשר
054-4423555

לצפייה בסרטון

אמן על חושי

אמן על חושי – הראל פפו

מי מאיתנו לא נשבה בקסמיו של אמן על חושי בשלב מסוים בחיים. בין אם זה היה בטלוויזיה או במהלך ערב חברה, דרך הפעולה של האמן העל חושי היא תמיד מסקרנת ומרתקת. אנו בטוחים שמדובר באחיזת עיניים וכי נצליח לעלות על התרגיל אם נתרכז מספיק חזק אך ברוב המוחלט של המקרים צפויה לנו אכזבה. אנו לא באמת מצליחים להבין כיצד הוא עושה זאת ונותרים מבולבלים ומסוקרנים שעות לאחר המופע. אמני חושים לא משתמשים באותם תכסיסים של הטעיה וזריזות ידיים כמו שמוכר לנו מעולם הקסמים אלא משתמשים ביכולות מנטליות של ממש עליהן עבדו במשך שנים. זוהי הסיבה שהם מכונים "מנטליסטים".

לא סתם אמן על חושי

מנטליסט מסוגל להזיז דברים בכוח המחשבה, לקרוא מחשבות ואף לשדר מחשבות לאנשים סביבו. הדבר אולי נשמע מופרך אך אנשים מופתעים לגלות כי גם להם יש יכולות אלה, רק צריך לדעת לתרגל אותן. הראל פפו, מאמני החושים המובילים בישראל, מלמד בדיוק את הדברים הללו בסדנאותיו והרצאותיו השונות. הרצאת "בין האונות" תלמד אתכם את השימוש בשפת גוף, תת מודע, יכולות המוח האנושי ותחשוף בפניכם כיצד ניתן בקלות להשפיע על המוח של כל אחד ואחד מאיתנו. הסדנה העל חושית תלמד אתכם כיצד לבצע טלפתיה, קריאת מחשבות, קסמים בקלפים ותרגילים נוספים אותם תוכלו לעשות בפגישות עסקיות ומפגשים חברתיים על מנת לשבור את הקרח.

מפליגים מעבר לדמיון עם הראל פפו

זוהי רק דוגמה קצרה למגוון האפשרויות שמציע הראל פפו ללקוחות פרטיים ועסקים. לאחר 23 שנות ניסיון וזכיה במגוון פרסים הראל פפו מוביל את העולם העל חושי לרמה חדשה. פנו אלינו ותוכלו ליהנות מ:

  • הנחיית והפקת אירועים
  • קידום מכירות בכנסים ותערוכות
  • מופעים לימי הולדת ובר מצוות
  • סדנאות לחברות
  • מופע משולב סטנד אפ וטלפתיה
  • ועוד הופעות והרצאות ייחודיות
בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים