צור קשר
054-4423555

לצפייה בסרטון

אמן על חושי

אמן על חושי – הראל פפו

מי מאיתנו לא נשבה בקסמיו של אמן על חושי בשלב מסוים בחיים. בין אם זה היה בטלוויזיה או במהלך ערב חברה, דרך הפעולה של האמן העל חושי היא תמיד מסקרנת ומרתקת. אנו בטוחים שמדובר באחיזת עיניים וכי נצליח לעלות על התרגיל אם נתרכז מספיק חזק אך ברוב המוחלט של המקרים צפויה לנו אכזבה. אנו לא באמת מצליחים להבין כיצד הוא עושה זאת ונותרים מבולבלים ומסוקרנים שעות לאחר המופע. אמני חושים לא משתמשים באותם תכסיסים של הטעיה וזריזות ידיים כמו שמוכר לנו מעולם הקסמים אלא משתמשים ביכולות מנטליות של ממש עליהן עבדו במשך שנים. זוהי הסיבה שהם מכונים "מנטליסטים".

לא סתם אמן על חושי

מנטליסט מסוגל להזיז דברים בכוח המחשבה, לקרוא מחשבות ואף לשדר מחשבות לאנשים סביבו. הדבר אולי נשמע מופרך אך אנשים מופתעים לגלות כי גם להם יש יכולות אלה, רק צריך לדעת לתרגל אותן. הראל פפו, מאמני החושים המובילים בישראל, מלמד בדיוק את הדברים הללו בסדנאותיו והרצאותיו השונות. הרצאת "בין האונות" תלמד אתכם את השימוש בשפת גוף, תת מודע, יכולות המוח האנושי ותחשוף בפניכם כיצד ניתן בקלות להשפיע על המוח של כל אחד ואחד מאיתנו. הסדנה העל חושית תלמד אתכם כיצד לבצע טלפתיה, קריאת מחשבות, קסמים בקלפים ותרגילים נוספים אותם תוכלו לעשות בפגישות עסקיות ומפגשים חברתיים על מנת לשבור את הקרח.

מפליגים מעבר לדמיון עם הראל פפו

זוהי רק דוגמה קצרה למגוון האפשרויות שמציע הראל פפו ללקוחות פרטיים ועסקים. לאחר 23 שנות ניסיון וזכיה במגוון פרסים הראל פפו מוביל את העולם העל חושי לרמה חדשה. פנו אלינו ותוכלו ליהנות מ:

  • הנחיית והפקת אירועים
  • קידום מכירות בכנסים ותערוכות
  • מופעים לימי הולדת ובר מצוות
  • סדנאות לחברות
  • מופע משולב סטנד אפ וטלפתיה
  • ועוד הופעות והרצאות ייחודיות

אמן על חושי יעביר הופעה מרשימה לקהל מגוון. בין אם מדובר באירועים עסקיים או פרטיים, חשוב להשקיע בבחירת אטרקציה ייחודית כאשר בחירה באמן זה היא הצעד הנכון להצלחה מסחררת. החל מקריאת מחשבות, הזזת חפצים בכוח המחשבה, הדגמת טלפתיה ועוד – אמן החושים הראל פפו יענה על דרישותיכם ללא כל צל של ספק. מארגנים מסיבת יום הולדת או ערב גיבוש? כך או כך, הראל פפו, מבעלי מעבר לדמיון, מחזיק בניסיון, בכריזמה ובמוניטין להופעה ייחודית ומרשימה.

 

אמן על חושי: להשקיע באירוע הבא עם מופע ייחודי

חיי היום-יום שלנו מורכבים ממגוון רחב של רגעים קטנים וגדולים כאחד. החל מרכישת השכלה, מציאת מקצוע מרשים, הקמת משפחה וכן הלאה – נדמה כי אנו ניצבים בפני משימות רבות ושונות; פעולות בזכותן אנו נוכל לנהל את חיינו בהצלחה ובסיפוק רב. במקביל לכך, חשוב לא פחות למצות את הרגע וליהנות ככל הניתן. לצורך כך, מומלץ לפנות אל אמן על חושי ולבקש את שירותיו לאירוע הבא שלכם.

כאשר אנו מדברים על שיתוף פעולה עם אמן זה לאירועים בהפקתנו, הכוונה ליציאה מהסטנדרט המוכר ושבירת המוסכמות המוכרים. כלומר, רבים מאתנו מוזמנים לאירועים עסקיים ומשפחתיים כאשר נדמה כי אחד דומה למשנהו – ללא כל ניסיון לחדש. החל מהלוקיישן, האוכל וכן הלאה – חלקנו חווים תחושת דז'ה וו. במקום, כדי שהחגיגה הקרובה שלכם תהייה ייחודית ומהנה, רצוי לבחור במופע טלפתיה ועל חושי אשר יותיר את האורחים מופתעים, שמחים ועם חיוך גדול על הפנים.

לאורכו של מופע זה, אמן החושים יבצע מספר פעולות מסקרנות; קטעי בידור הכוללים, בין היתר, קריאת מחשבות, קסמי קלפים, טלפתיה ועוד. כל זאת, תוך שילוב הומור שיהפוך את החגיגה לבלתי נשכחת.

 

להרכיב מופע מרשים 

מפיקים מסיבת יום הולדת לקרובת משפחה? הבן חוגג בר מצווה? מעוניינים לארגן ערב גיבוש או כנס מטעם העבודה? כדי להשאיר את האורחים עם טעם של עוד, מומלץ לפנות אל הראל פפו, אמן חושים וטלפתיה. אמן זה מופיע במגוון אירועים ובמות לאורך 20 השנים האחרונות. כמו כן, הוא השתתף בתכניות טלוויזיה רבות וחבר באגודת הקוסמים ואמני החושים בישראל.

בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים