צור קשר
054-4423555

לצפייה בסרטון

הופעות לכל המשפחה

החופש הגדול יוצא לדרך, הקיץ כבר כאן ואתם כהורים כבר מתחילים לבנות את התוכניות שלכם ביחד עם הילדים. סביר להניח שתיקחו אותם לים, לקניון, לסרט וכמובן גם למופעים שונים על מנת לבדר אותם, להעסיק אותם ולספק להם חופש בלתי נשכח מלא בחוויות מדהימות. במקום ללכת שוב לאותן האטרקציות המוכרות, מוזמנים ליצור קשר עם אמן החושים והטלפתיה הראל פפו. מדובר בפרפורמר ואמן חושים מהמובילים בישראל. בנוסף, אמן זה מופיע על במות שונות ברחבי הארץ ומול קהלים מגוונים. כל שאתם צריכים לעשות הוא לבדוק באתר את לוח ההופעות: היכן ומתי ההופעה הקרובה אליכם – ולשריין את מקומכם בקהל.

 

אילו אופציות של הופעות לכל המשפחה יש לנו?

 

  • מופעי קרקס – מופעים אלו מבדרים ומותאמים לרוב לכל הגילאים.
  • מופעי ריקוד – תלוי מאיזה סוג, אך לרוב יתאימו לכל המשפחה.
  • מופעי סטנד אפ – כל זמן שהתוכן המועבר מותאם גם לילדים וגם למבוגרים ואין גסויות.
  • מופע אומנות חושים וטלפתיה – אחד המופעים המומלצים ביותר לכל המשפחה שישאירו גם אתכם וגם את הילדים שלכם פעורי פה.

 

מה חשוב שיהיה בהופעה לכל המשפחה?

לא משנה באיזה סוג מופע אתם בוחרים, יש לוודא תחילה שמדובר בהופעה שתתאים לכל בני המשפחה. כלומר, חשוב שהמופע ישלב הומור, תוכן שיחבר אתכם אליו וכמובן – שהשחקנים/אמנים המופיעים יהיו כריזמטיים, מבדרים ומעניינים.

 

האם טלפתיה ואומנות חושים יכולה להתאים לכל המשפחה?

בבואכם לחפש אחר הופעות לכל המשפחה יש לקחת בחשבון מופע טלפתיה ואומנות חושים. ילדים מכירים מופעים אלה בשם מופעי קוסמות ולכן זה עשוי מאוד לעניין אותם, בעוד ההורים כבר מכירים מופעים אלה בשמם הטבעי יותר. המופעים של היום הרבה יותר משודרגים מאשר בעבר, כאשר הקהל היום מצפה לחוויה ייחודית ויוצאת דופן. ועל כן, על אומן החושים להיות כריזמטי, מעניין, מבדר ומרתק. על דרישות אלו ורבות אחרות עונה אמן החושים והטלפתיה הראל פפו. וזאת, לאור העובדה כי הוא משלב חוש הומור וקטעי חיבור הרלוונטיים לקהל.

מופע לכל המשפחה

החשיבות של בילוי משפחתי הינה רבה ובאה לידי ביטוי בחיזוק הקשרים – בין אם מדובר בקשר בין הורים לילדים ובין אם מדובר בחיזוק הקשר בין האחים. מעבר לכך, בילוי זה מאפשר לבני המשפחה לצאת מהשגרה הקדחתנית וליהנות. מחפשים גם אתם אחר בילוי מהנה ומשעשע המותאם למשפחה? מוזמנים ליצור קשר עם אמן חושים לאירועים והטלפתיה הראל פפו. אמן חושים זה הינו מנוסה ומקצועי ביותר. כמו כן, הוא מופיע על במות רבות ברחבי הארץ ומול קהלים מגוונים.

 

החשיבות של יציאות משפחתיות:

אכן, זהו אך טבעי שיעלו מריבות בין אחים או בין הילדים להוריהם. אנו מאמינים בכך שהכול עניין של אהבה, קירבה וחוויות משותפות. איך שתראו לילדים שלכם את החיים כך הם ידעו לחיות אותם ולהתנהג בהתאם עם הסובבים אותם – וודאי אלה הנמצאים בסביבתם הביתית מדי יום. במקביל, ליציאות משפחתיות יש חשיבות עליונה לשיפור היחסים בין כולם ואין כמו יציאה למופע על-חושי מרהיב, מרתק ומבדר כדי להתגבש.

 

מופע לכל המשפחה לחופש הגדול

החופש הגדול אוטוטו בפתח ואתם כבר מתחילים להכין את הלו"ז היומי שלכם עם הילדים. לרוב תצטרכו לשלב עם כל זאת עבודה בשעות היום. ולכן, אחת האופציות המומלצות ביותר כוללת שילוב של מופע לכל המשפחה. מופע זה יכול להיות בסגנונות רבים, אולם הילדים של היום רוצים לראות דברים חדשים ומרהיבים, להיות מרותקים להופעה ולהרגיש שהם חלק בלתי נפרד ממנה. וזאת, כאשר מופע טלפתיה בצפון הינו דוגמא מוצלחת לכך.

 

מופע על-חושי כיציאה ליום הולדת:

למישהו מבני המשפחה יש יום הולדת? מארגנים עבורו אירוע ומחפשים תכנית אומנותית? מומלץ לשלב מופע על-חושי באירוע שלכם; מופע בהנחייתו של אמן החושים והטלפתיה הראל פפו. אמן זה מופיע גם בימי הולדת עם חומרים חדשים וקטעים ייחודיים של זריזות ידיים, טלפתיה, שליטה במחשבות הקהל ועוד. כל אלה יחד ישדרגו את האירוע לטובה ויהפכו אותו לבלתי נשכח – גם עבור האורחים וגם עבור חתן השמחה.

בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים