צור קשר
054-4423555

לצפייה בסרטון

המופע "בין האונות"

המופע "בין האונות" הוא מופע מרתק, מצחיק, סוחף ומלהיב על כוח המוח, יכולת השפעה על מחשבות, כוחות על טבעיים והכל עם הדגמות בשיתוף הקהל והרבה הרבה הומור על מה שקורה "בין האונות" של כל אחד ואחת מאיתנו.

המופע "בין האונות" מסקרן ומפתיע במיוחד וגורם לקהל לתהות לגבי הרבה נושאים בתחום השכנוע, יכולת השפעה על המחשבות שלנו וכיצד זה משפיע על כל דרך החיים שלנו. מופע שגורם גם לאנשים שכבר ראו הכל, ליהנות ולהתלהב.

הראל משתמש באלמנטים מעולם הפסיכולוגיה כדי לייצר מופע שבו הוא מסוגל להתעלות מעל חמשת החושים ה"רגילים" ולהשתמש באותו חוש שישי, מיוחד ומאתגר בעזרתו הוא "קורא מחשבות" מפעיל יכולות טלפתיה מדהימות ומפתיע את הקהל כל פעם מחדש.

בין האונות – הרצאה לחברות

כמובן שעולה השאלה – האם מדובר בכוחות על טבעיים או ביכולת השפעה על המוח שנעזרת ב"כוח המוח" עצמו?

ההצלחה של המופע "בין האונות", קשורה בתזמון, בקשר המיידי שנוצר עם הקהל ובכריזמה של הראל, בשילוב ההדגמות, ההסברים וההומור השנון והמיוחד להראל.

מופע חושים וטלפתיה לחברות

הראל פפו, מופיע בימי כיף, ימי גיבוש ואירועי חברה, בבתי מלון ובאירועים בערים וישובים לצד הופעות באירועים פרטיים מזה 20 שנה. המקצועיות שלו והיכולת שלו להצחיק ולהפתיע את הקהל, ידועות ומוכרות בכל רחבי הארץ.

במופע המקורי "בין האונות" הוא מגיע לשיאים חדשים של צחוק, מסתורין והנאה.

מעוניינים לקבל מידע נוסף? נשמח להסביר, לעזור בגיבוש הקונספט של האירוע שלכם וגם להציג בפניכם קטעים מהמופע כדי שתוכלו לראות את התלהבות המשתתפים.

 

בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים