צור קשר
054-4423555

לצפייה בסרטון

טלקינזיס – הזזת חפצים בכוח המחשבה

היכולת להזיז חפצים מבלי לגעת בהם או לשנות את צורתם נקראת בשפה המקצועית טלקינזיס או פסיכוקינזיס.

בהופעותי כאמן חושים אני מציג את היכולות המדהימות הללו. כיפוף כפות מתכת, הזזת חפצים למקומות בלתי אפשריים, תחושת מגע ללא מגע ועוד הרבה יכולות וקטעים שמשאירים את כולם פעורי פה.

כישורים ויכולות של טלקינזיס הופגנו בעבר על-ידי אמני חושים ידועים ומוכרים, כאשר המוכר שבהם הוא ללא ספק אורי גלר שעוד בשנות ה- 70 כופף כפיות ועצר שעונים לעיני המצלמות והדהים את העולם. זכור לי כילד איך כולם דיברו על היכולות המדהימות הללו ואיך הם נשארו מרותקים למסך מבלי להאמין.

זכור לי מופע בקיבוץ שניר שבצפון, מופע שהיווה את השיא של ערב גיבוש וכיף לתושבי הקיבוץ. האנשים הגיעו וישבו סביב שולחנות ערוכים עם אוכל ושתייה ונהנו לדבר ולהיפגש זה עם זה. לערב זה הזמנתי גם שני אנשים שרציתי שיראו את המופע ויחוו את דעתם עליו ועל תגובות הקהל. הם ישבו באחד השולחנות הקרובים לבמה אבל בצד כדי שיוכלו לראות את תגובות האנשים.

בשולחן יחד איתם, ישבו מספר זוגות ובהם כמה אנשי הייטק שהיו סקפטיים במיוחד וגם קצת צינים לגבי טלקינזיס, טלפתיה והיכולות של אמן חושים בתחומים אלו. לדברי שני האנשים, ככל שהערב התקדם וקטע רדף קטע, הם הפכו מרותקים יותר ויותר, ישבו קדימה בכיסא כשאינם מורידים את העיניים ממני מתוך רצון ל"גלות" את הטריקים.

הם נדהמו ממש כשראו אותי מכופף כפות מתכת ולצידי אחד התושבים המוכרים בקיבוץ שאנשים סומכים על דעתו, מאשר שאכן הכיפוף גרם לכף להתחמם ולהסתלסל סביב עצמה. הם גילו עניין רב בכל קטע שעשיתי ובסוף המופע פנו לשני האנשים מאחר וחשבו שהם עובדים יחד איתי וביקשו מהם לגלות להם איך אני עושה את זה.

אז אם גם אתם מתעניינים ולא מאמינים שזה באמת קורה, אני מזמין אתכם להופעה שלי שבה תוכלו לראות במו עיניכם מהו טלקינזיס ואיך הוא בא לידי ביטוי בעזרת הקהל. אני יכול להבטיח לכם, לאחר עשרות הופעות בפני אנשים שכבר "ראו" הכל", אנשים סקפטיים שבודקים אותי לאורך כל המופע שגם אתם תהיו מרותקים, נדהמים ונפעמים וגם אתם תמצאו את עצמכם שואלים שוב ושוב לאורך המופע וגם אחריו "איך הוא עשה את זה!?"

בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים