צור קשר
054-4423555

לצפייה בסרטון

ימי הולדת למבוגרים

ימי הולדת למבוגרים הם ימי הולדת משמעותיים וחשובים שאותם רוצים לחגוג עם בני המשפחה המורחבת וחברים ולכן מחפשים בהם מופע מיוחד, מקורי, מבדר ובלתי נשכח.

המופע של הראל פפו, אמן הטלפתיה והחושים הידוע, הוא מופע מדהים, מופע בידור בשיתוף הקהל, חוויתי ומלא הומור – בדיוק המופע לימי הולדת עגולים שתמיד נרצה לזכור בהנאה.

כאשר מגיעים לגיל 50, 60 או 80… זה בהחלט סיבה למסיבה. רבים מרגישים צורך לציין את האירוע בדרך שונה ומיוחדת. אוכל, מוסיקה, ברכות ואולי מצגת או סרטון שמספרים את סיפור החיים וכולם נהנים. אבל אירוע כזה לא חוגגים כל יום ולכן, כמעט תמיד עולה הרצון להוסיף משהו מיוחד, מקורי, מרגש ובעיקר כזה שילהיב את הקהל, יבדר ויצחיק אותו. את כל הדברים הללו ועוד הרבה יותר, תקבלו במופע טלפתיה מפתיע "סטנד-אפ מג'יק והחוש השישי". שם המופע מצביע בדיוק על המרכיבים שהוא כולל ובהם בידור וצחוק, טלפתיה, קריאת מחשבות ואף שתילת מחשבות, הזזת חפצים ללא מגע לצד כיפוף כפות ומתכות ועוד ועוד. 

המופעים של הראל ידועים בדינמיות שלהם ובעוצמה שנבנית לאורך כל המופע כך שהקהל כולו מרותק, מתפלא, נדהם וגם צוחק, נהנה ומשתתף בהתלהבות. המופע מעורר את כל החושים, מציב סימני שאלה וגורם לכולם להמשיך ולתהות עוד זמן רב לאחר האירוע, מה היה שם? ואיך הוא עשה את זה?

הראל פפו ידוע בקסם האישי שלו ובהמון כריזמה ויכולת להתחבר לקהל ולאורחים. עם 20 שנות ניסיון בהופעות בכל הארץ, בחברות וארגונים וגם באירועים פרטיים ובימי הולדת למבוגרים שבהם הוא מכניס המון קסם.

ימי הולדת למבוגרים

 

קראו עוד על:

מופע קלוז אפ לאירועים

מופע טלפתיה לבר מצווה 

בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים