צור קשר
054-4423555

לצפייה בסרטון

מהי טלפתיה?

מהי טלפתיה וכיצד משתמשים בה במופעי טלפתיה וחושים?

במסגרת הופעותיי כאמן חושים, מהווה טלפתיה מרכיב מהותי במופעים, באמצעותה אני יכול לקרוא מחשבות, תחושות ורגשות של אנשים אחרים בלי כל גירוי חושי. מדובר ביכולת המאפשרת לקרוא ולהעביר מחשבות גם של אנשים רחוקים וכך גם לשלוט במעשיו של אדם מבלי שהוא יהיה מודע לכך.

למעשה, יכולות טלפתיות היו ידועות לאנושות כבר משחר ההיסטוריה, ובהגדרתה משויכת הטלפתיה לענף הפרא- פסיכולוגיה שנחשב לתחום פסבדו מדעי. על כן, בעידן המודרני ניסו חוקרים רבים לפענח את סודותיה, לאשש אותה או לסתור את קיומה במחקרים שונים.

חשוב להבין כי מדובר ביכולת הטמונה בכל אחד מאיתנו ברמות שונות. למשל, בוודאי כבר קרה לכם שחשבתם על אדם מסוים ושנייה לאחר מכן הוא התקשר אליכם. מצד שני, גם מי שניחנים ביכולות טלפתיות מולדות מאוד מפותחות נדרשים כמו כולם לשנים של אימונים על מנת לפתחן ולשלוט בהן.

כדי לתת טעימה על קצה המזלג, אספר לכם שבמהלך מופע אני יכול למשל להציג לאדם פרטים שונים, ורק בכוח המחשבה אגרום לו לבחור בפריט מסוים שהגדרתי מראש. רוצים לדעת איך זה קורה בפועל, ומה עוד אני יכול לבצע באמצעות טלפתיה? לשם כך עליכם להגיע לאחד ממופעיי ולחזות במו עיניכם בתופעה מדהימה זו.

בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים