צור קשר
054-4423555

לצפייה בסרטון

מופעים לאירועים עסקיים

מופעים לאירועים עסקיים – מופעים ברמה גבוהה, מלהיבים ומהנים לימי גיבוש וכיף, כנסים ותערוכות.

אם גם אתם מחפשים רעיון לאירוע עסקי, ערב גיבוש לעובדי החברה, ללקוחות או אנשי מכירות – אין כמו מופע של סטנד-אפ מג'יק מדהים ומצחיק או מופע קלוז-אפ המתאים לכנסים, תערוכות וקבלות פנים.

המופעים של הראל הם מעל ומעבר לכל הציפיות והקהל רוצה ממנו עוד ועוד.

 

מופעים מלהיבים לאירועים עסקיים:

הראל פפו במופע מדהים ויוקרתי של קריאת מחשבות וטלפתיה, כיפוף מתכות, הזזת חפצים בכוח המחשבה ועוד. מופע מלהיב ומצחיק בשיתוף הקהל – מופע מצליח ומהנה המתאים מאוד לערבי גיבוש, ערבי חברה וימי כיף לחברות.

הראל פפו ידוע בקסמו האישי וביכולתו לסחוף את הקהל למופע שכולו אנרגיות, חשיבה מפתיעה, צחוק ותעתועים שנפגשים יחד ומטלטלים את הקהל עד אובדן חושים וצחוק בלתי נשלט – 45 דקות של ערב מיוחד ובלתי נשכח.

ערב כזה יעניק לעובדים שלכם את היכולת להשתחרר, ליהנות מחוויה ייחודית ומגבשת שלרגע לא "יורדת" על המשתתפים, ערב מצחיק ומפתיע שיהווה נושא שיחה מרכזי במשרדי החברה.

הנה קטעים מהמופע "סטנד אפ מג'יק והחוש השישי":

מופעי קלוז אפ לקידום מכירות והשקת מוצר:

פיתחתם מוצר חדש? רוצים לעשות לו קידום מכירות בקרב הלקוחות שלכם?

איש מכירות מצליח זוכה הרבה פעמים לכינוי "קוסם" ומה יותר טוב מלשבור את הקרח ולייצר עניין, הנאה ו" small talk" עם קסמים וטלפתיה?

לצורך קידום המכירות, אפגש עם מפתחי המוצר או אנשי המכירות של החברה ואלמד את המוצר על בוריו ואת המסרים המדויקים שהחברה רוצה להעביר ללקוח ואתרגם אותם לפרזנטציה מרשימה, משעשעת וחווייתית. עם ניסיון של למעלה מ – 20 שנה, כריזמה, יכולת שכנוע ונכונות להעביר את המסר, הלקוח יזכור אתכם ואת המוצר שלכם ולרוב גם יסכים להשאיר פרטים.

נשמח להציג את האפשרויות למופעים יחודיים ופעילויות לקידום מכירות, קבלת פנים ואירועים עסקיים.

בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים