צור קשר
054-4423555

לצפייה בסרטון

מופע חושים – מופע על חושי

מופע חושים או מופע על חושי, כפי שרבים קוראים לו, הינו מופע מרתק ומלהיב המותאם במיוחד למבוגרים ומומנט ההפתעה שבו ו"הבלתי אפשרי", קוסם לכל אחד.

מופע החושים של הראל פפו, מתבסס על 20 שנות ניסיון במאות הופעות מול קהלים שונים ומביא את האשליות המעולות והמדהימות ביותר בתחום!!

בשנים האחרונות זהו הלהיט הגדול של האירועים – מופע טלפתיה, קריאת מחשבות, כיפוף מתכות ועוד הרבה אפקטים מיוחדים הנעשים כחלק ממופע חושים (או מופע על חושי).

מופע חושים וטלפתיה הוא מופע של הבלתי צפוי, משהו שגורם לנו למחוא כפיים, להתפלא ולהגיד בקול "וואו" איך זה יכול להיות?

כולם – צעירים ומבוגרים מתלהבים, רוצים להשתתף ומגלים עניין ער במופע החושים. חלק חושבים שלאמן החושים יש כוחות על טבעיים אולם הרוב מבינים שמדובר פה באמנות, ביכולת מדהימה לעשות מול הצופים תעתועים ואשליות שאי אפשר להבין איך הם נעשים ואיך זה יכול להיות.

וזו הגדולה של מופע חושים, שהוא גורם לנו לפתוח את הראש לרעיונות חדשים, הוא גורם לנו להבין שאפשר לעשות משהו אחד ושהאדם מולנו יראה משהו אחר. הדבר המיוחד הוא שהראל פפו – עם 20 שנות ניסיון על הבמות ומול קהלים רבים ושונים, יודע לשתף את הקהל ולהראות כיצד זה קורה ואיך הוא מצליח לתעתע בקהל והכל בצחוק ובהנאה, כשכולם שותפים ומשתתפים.

עכשיו דמיינו לכם את האירוע שלכם – אירוע עסקי, יום כיף וגיבוש לעובדים או אולי מסיבה משפחתית, שבהם יופיע אמן חושים במופע חושים וטלפתיה מדהים שבו כולם צוחקים וכולם אומרים "וואו, זה לא יתכן", תהיו בטוחים שאת האירוע שלכם הם לא ישכחו ותמיד ייזכרו בו בחיוך גדול וישמחו לספר מה הם הרגישו וכמה הופתעו.

נשמח להסביר על מופע החושים ועל אמנות הטלפתיה וקריאת מחשבות ולבדוק איתכם האם המופע יכול להתאים לאירוע שלכם.

בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים