צור קשר
054-4423555

לצפייה בסרטון

מופע טלפתיה בצפון

מופע טלפתיה בצפון – הראל פפו

לא משנה היכן זה יהיה, מופע טלפתיה בצפון בדרום או במרכז – מופע מסוג זה ימשוך אליך צופים מכל הגילאים והסוגים. מופעי טלפתיה הם לא משהו שכל אחד מאיתנו זוכה לראות , אך כאשר זה קורה תהיו בטוחים שמדובר בחוויה יוצאת דופן שמשאירה אנשים רבים פעורי פה. האשליות שיש במופע הן כבר מזמן לא טריקים של הסחת דעת או זריזות ידיים. מדובר ביכולות מוחיות ברמה הגבוהה ביותר, יכולות המשלבות ידע בתחומים רבים כמו פסיכולוגיה, קריאת שפת גוף, קריאה קרה, NLP ועוד. הידע והניסיון באלמנטים מעולם המשחק והתיאטרון יחד עם ידע בתורות הנ"ל מתחברים למופע גרנדיוזי שנשאר חקוק בזיכרון.

מכשפים אתה הקהל עם מופע טלפתיה בצפון

הראל פפו התנסה ולמד את כל האלמנטים הללו ועוד רבים אחרים . מופע הטלפתיה שלו הוא לא סתם עוד מופע הודות לרמה גבוהה של יכולות בין אישיות. תוכלו למצוא אצלו מגוון רחב של שירותים והופעות עבור הקהל העסקי כמו הנחיית והפקת אירועים, הרצאות וסדנאות בנושאי קסמים והמוח, מופעים משולבים סטנד אפ וטלפתיה, הופעות מיוחדות המותאמות לערבי נשים או חתונות זהב וכסף, מופעי קלוז- אפ אישיים עבור הנוכחים באולם במהלך אירוע חברה ומעל הכל – קידום מכירות בירידי מכירות. 

קידום מכירות על ידי אמן חושים הוא נכס גדול לכל עסק משום שאמן החושים ידע להחדיר מסרים שיווקיים ולשתול מחשבות בתת מודע של הלקוחות, כך שהם ייהנו מהמופע מצד אחד וגם יוכוונו לרכישת המוצר שלכם מצד שני.

סוד הקסם

יכולת הופעה ודרמה גבוהה יחד עם חושים מפותחים מאפשרים להראל פפו לרתק אליו רבבות צופים מדי שבוע. הסודות לביצוע תרגילים אלה טמון בשעות ארוכות של תרגול ואימון, הכשרות בחו"ל וכמובן כישרון מולד וטבעי. קהל לקוחותיו הקבועים מונה אינספור חברות ציבוריות ופרטיות ביניהן חברת חשמל, משרד החינוך, משרד הביטחון, עיריות שונות ברחבה הארץ ועוד. אם ברצונך לדעת מהו סוד הקסם הנך מוזמן ליצור קשר וליהנות מערב בלתי נשכח.

בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים