צור קשר
054-4423555

לצפייה בסרטון

מופע טלפתיה למבוגרים

מופע טלפתיה למבוגרים של הראל פפו

מופעי טלפתיה החלו לצבור פופולריות רבה בשנים האחרונות הודות לתוכניות טלוויזיה רבות שעסקו בנושא. בין אם היה מדובר בתוכניות ריאליטי או מנטליסטים שהתארחו באולפן, מופע טלפתיה למבוגרים תמיד מרתק את הצופים. מופע מסוג זה כולל קריאת מחשבות, שידור מחשבות וטלקינזיס (הזזת חפצים בכוח המחשבה). בין התרגילים המוכרים תוכלו למצוא תרגילי קלפים, מספרים, טלפתיה ועוד.

מופע טלפתיה למבוגרים מדבר ומהנה

מופע טלפתיה טוב יודע לערב את הקהל בתהליך ויוצר תחושה של גיבוש ואיחוד הקהל. ערב חווייתי מסוג זה מבטיח לקרב את העובדים בערבי גיבוש או ליצור נושא שיחה שובר קרח בעברי חברה ומכירות. מופע הטלפתיה הוא רק אחד השירותים שתוכלו למצוא אצל הראל פפו, התמחותו ברזי המוח והמחשבה מאפשרת לו להעניק מגוון רחב של שירותים לפרטיים ועסקים:

  • מופע סטנד אפ משולב עם טלפתיה
  • סדנאות והרצאות בנושא המוח ועולם הקסמים
  • הנחיית אירועים והפקת אירועים
  • קידום מכירות על ידי טכניקות שידור והחדרת רעיונות
  • מופע קלוז-אפ אישי המתבצע ליד השולחן של הנוכחים או בעת קבלת פנים
  • ועוד ערבים מיוחדים המותאמים לקהלים שונים

מופע טלפתיה למבוגרים עם אמן חושים

הראל פפו הינו אמן על חושי מהסוג שעוד לא ראיתם. כמויות של כריזמה והומור נשפכות על הבמה ומעניקות לקהל חוויה ייחודית של פעם בחיים. בסגנונו הייחודי הראל פפו יודע לסחוף אחריו את הקהל לדקות ארוכות של צחוק והנאה. ההופעה מעניקה חוויה לכל החושים ומבטיחה להוציא אתכם מהאולם עם חיוך ענק וסקרנות רבה שהתעוררה עקב האשליות במופע. תוך שימוש בקריאת שפת גוף, יצירתיות ודמיון נוצר מופע מהנה לכל המשפחה. המופע מתאים כמובן גם לירידים, אירועי חברות וארגונים, ימי הולדת ועוד. עם יותר מ-20 שנות ניסיון בתחום תוכלו להיות בטוחים כי לאחר שפניתם להראל פפו אתם תקבלו את המופע האיכותי והמסקרן ביותר שיש בישראל.

בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים