צור קשר
054-4423555

לצפייה בסרטון

מופע לאירוע חברה

מופע לאירוע חברה עם אמן החושים הראל פפו

אירוע החברה שלך מתקרב ואתה מחפש מופע לאירוע חברה. בשוק קיימים אינספור מופעים שונים אבל לא כולם מספקים את העניין והמקוריות שאתה מחפש. מופע טוב יכול לקבוע את הצלחת האירוע וכמובן להשפיע על מידת הסיפוק וההנאה של הקהל. בחירה של מופע טוב יכולה להיות קריטית במידה ומדובר באירוע עסקי בו הנך מנסה להרשים לקוחות פוטנציאליים, לחילופין המופע יכול להוות מרכיב מגבש בערב גיבוש לעובדים. תהיה הסיבה אשר תהיה, מופע על חושי יענה על כל הצרכים שלך משום שמדובר בהופעה מעניינת ומקורית מצד אחד, מערבת את הקהל ומגבשת מצד שני ומלאה בצחוק והנאה מן הצד השלישי.

לא סוג עוד מופע לאירוע חברה

אם הנך בעל חברה ואתה מחפש מופע מקורי לערב החברה שלך תוכל לפנות להראל פפו ולהיות רגוע שאת הערב הזה תעבור בהצלחה יתרה. המופע העל חושי של הראל פפו כולל אינספור רגעים מרגשים, מצחיקים, מאתגרים ומעניינים. המופע מערב את הקהל באופן פעיל, שובר את הקרח גם עם אנשי העסקים הרציניים ביותר, מגלה לנו דברים חדשים על עצמנו ועל יכולות האדם ולבסוף מותיר אותנו עם חוויה ייחודית ויוצאת דופן. ניסיונו העשיר של הראל בעבודה עם כל סוגי הקהל, הפרסים הרבים בהם זכה והיכולות הבינאישיות שלו מבטיחות כי תקבלו מופע ברמה הגבוהה ביותר.

מקדמים את המכירות בעסק שלך

המופע העל חושי הוא רק אופציה אחת שניתן ליישם באירוע חברה. במידה ומדובר באירוע מכירות ניתן לבצע קידום מכירות דרך המופע על ידי שימוש בטכניקות שיווק הידועות רק לאמני חושים. הביתן שלכם יהפוך לאטרקטיבי במיוחד והלקוחות יקבלו את המסרים התת הכרתיים הנכונים שיגרמו להם לרכוש את המוצרים. חברות רבות משתמשות במופעים אישיים של אמני חושים (מופעי קלוז-אפ) על מנת לעורר את הקהל באופן אישי ולהכניס אותו למצב קניה. פרטים על שירות זה כמו על שירותים רבים אחרים תוכלו לקבל אצל " הראל פפו – מעבר לדמיון ".

מארגנים מופע לאירוע חברה? כדי שהמעמד יהיה מכובד, מהנה ונעים למשתתפים, חשוב לבצע את מלוא המשימות כראוי – כולל בחירת האטרקציה המתאימה. מתעניינים במופע סטנד אפ המשולב בטלפתיה? מחפשים אחר מופע ייחודי הכולל סדנא או הרצאה? מפיקים ערב מיוחד לעובדי החברה? מוזמנים ליצור קשר עם הראל פפו, אמן חושים וטלפתיה ובעל העסק מעבר לדמיון. אמן מרשים זה יעניק לאורחים חוויה בה טרם השתתפו. כל זאת, תוך כמויות רבות של כריזמה וחוש הומור.

 

מופע לאירוע חברה: לפעול בהתאם לדגשים

לאורך השנים האחרונות, אנו עדים לשינוי מבורך בתרבות הארגונית בארץ. במילים אחרות, יותר ויותר אנשי עסקים רואים את טובת העובדים שלהם – ומחפשים אחר דרכים חדשות לעודד אותם, להעניק להם מוטיבציה כמו גם לגבש את עובדי המחלקות החדשות. הרי כאשר העובדים מרוצים – כך הרווחים של החברה יעלו בהתאם. לאור כל זאת, ערב גיבוש וחברה הינו טרנד שהולך וצובר תאוצה. מחפשים גם אתם אחר מופע לאירוע חברה? שיתוף פעולה עם אמן חושים וטלפתיה הוא המענה המדויק עבורכם!

בבואכם ליצור קשר עם אמן זה, חשוב לדון במספר דגשים עיקריים. כמו מה למשל? נדון בחלקם כעת:

  • בין אם מדובר בערב גיבוש, הרצאה בשעות היום או שמא מדובר בכנס או אירוע קידום מכירות – רצוי לתאר את אופי האירוע. כך, אמן החושים יידע לבנות את המופע כראוי.
  • מהי כמות האנשים אשר ישתתפו במופע? והאם אתם מעוניינים במופע ארוך או קצר? על היבטים אלו חשוב לדון מוקדם ככל הניתן.
  • לאור נקודות חשובות אלו, כך תוכלו לקבוע את תאריך המופע מבעוד מועד כמו גם לדון בתשלום עבור המופע.

 

הופעה מרשימה לעובדי החברה

מי אמר שאך ורק ילדים נהנים מקסמים? גם מבוגרים נהנים מלהטוטים, משחקי מחשבה, הדגמת טלפתיה כמו גם הרצאה בתחום המוח והחדרת רעיונות. מתעניינים במופעים אלו עבור אירוע חברה? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל אמן החושים והטלפתיה הראל פפו. אמן זה זכה בשלל פרסים יוקרתיים. כמו כן, הוא השתתף במגוון תכניות טלוויזיה ואף חבר באמ"י ובאגודת הקוסמים ואמני החושים בישראל.

 

בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים