צור קשר
054-4423555

לצפייה בסרטון

מופע לחתונת זהב וכסף

מופע לחתונת זהב וכסף – מופע מדהים, מצחיק, מרתק ובלתי נשכח שמתאים לאורחים שלכם!!

אירוע מרגש, כמו חתונת זהב או כסף, הוא אירוע של פעם בחיים, אירוע שאליו תזמינו את כל בני המשפחה והחברים והוא יהיה חגיגי וייחודי כמעט כמו אירוע החתונה המקורי שלכם, לכן חשוב שהוא יכיל מרכיבים שונים שיהפכו אותו לאירוע מדובר ובלתי נשכח. 

מופע חושים מהפנט לחתונת הזהב או הכסף

אין כמו מופע חושים מהפנט לחתונת הזהב / חתונת הכסף שלכם. הראל פפו מופיע בשנים האחרונות בכל רחבי הארץ עם המופע המדהים "סטנד-אפ מג'יק והחוש השישי" – מופע המשלב קטעי סטנד אפ מצחיקים עם קטעים הנוגעים לחוש השישי: טלפתיה, טלקינזיס ועוד.  המופע כולל קטעים קצרים ודינמיים בהשתתפות הקהל שבהם מציגים השפעה על המחשבות, העברת חפצים למקומות בלתי אפשריים, מגע בגוף ללא מגע והכל בהומור נפלא ומצחיק ברמה גבוהה.

מופע קלוז אפ לחתונת זהב וכסף:

מופע קלוז אפ הינו מופע שנעשה מול אדם אחד ומול קבוצה קטנה של אנשים ומתאים מאוד לזמן קבלת הפנים באירוע או כאשר אנשים יושבים סביב השולחנות. המופע כולל קטעי טלפתיה וקריאת מחשבות לצד קסמי קלפים וקסמי ברים משעשעים ומפתיעים. 

מטרת מופע הקלוז אפ היא לעורר עניין, אווירה מצחיקה ונפלאה, תקשורת וחיבור בין האורחים.

אנו ממליצים לשלב את מופע הקלוז אפ כחלק מאירוע חתונת הזהב או חתונת הכסף שלכם. אתם מגיעים לאירוע ומקבלים את האורחים – מדברים ונהנים ובזמן הזה גם הראל פפו מקבל אותם עם מופעי קלוז אפ מרתקים שיכינו אותם לקראת המופע המרכזי – סטנד אפ מג'יק והחוש השישי.

הראל פפו ידוע כאחד הפרפורמרים הכריזמטיים בארץ בתחום מופעי חושים וטלפתיה, המרתק אלפי אנשים במופעיו המהפנטים. הכימיה בין הראל פפו לקהל היא מיידית ואל תתפלאו אם בסוף הערב האורחים שלכם יישארו בפה פעור והרבה סימני שאלה.  

חשוב לציין שהראל פפו הופיע עם מופעים אלו במאות אירועים פרטיים כמו בת מצווה, בר מצווה, ימי הולדת למבוגרים וחוגי בית וכן באירועים עסקיים מול עובדי החברות והארגונים הגדולים והידועים בישראל. 

נשמח מאוד להופיע בחתונת הזהב והכסף שלכם ולתת את המקסימום במופעי סטנד אפ מג'יק וקלוז אפ.

מדוע המופע של הראל פפו כה מומלץ?

אירועים שונים, יכולים בהחלט להיות משמחים וגם מרתקים, אבל אם אתם מעוניינים באירוע שיהיה מוצלח במאה אחוז, זה לבטח יהיה אירוע שלא יפסיקו לדבר עליו. ניתן להזמין את הראל למופע המרכזי בלבד – סטנד אפ מג'יק והחוש השישי האורך כשלושת רבעי שעה,וללא ספק יותיר בקרב המוזמנים טעם של עוד.

ניתן להזמין את הראל למופע מלא הכולל מופע קלוז אפ לקבלת הפנים, הנחיית האירוע ומופע מרכזי.

 היתרונות של מופעי הקלוז אפ והמופע סטנד-אפ מג'יק בחתונת זהב וכסף 

  • מופע הקלוז אפ יגרום לגיבוש והיכרות בין האורחים.
  • מובטחת הנאה רציפה של צחוק בשילוב מתח והפתעה של כל החושים.
  • המופע מרתק, מצחיק, יוצר אווירה נפלאה ובעיקר בלתי נשכח.

קצת על הראל פפו

  • הראל פפו, הינו אמן חושים מקצועי, בעל 20 שנות ניסיון במופעים באירועים פרטיים ואירועים עסקיים. כיהן כמזכ"ל אגודת הקוסמים במשך שתי קדנציות.
  • אלוף ישראל בתחום, בשנת 2006 ומקום שני בשנת 2013. 
  • הראל, מביא עמו אווירה שונה ומיוחדת היוצרת אנרגיה לוהטת ואינטראקציה טובה עם הקהל. הכימיה של הראל פפו עם הקהל בנוסף ליכולותיו וכישוריו, הם אלה שעושים את ההבדל הגדול בין מופע רגיל למופע אדיר.
  • אמן החושים, הראל פפו, מפגין יכולות מדהימות של קריאת מחשבות, כיפוף כפות מתכת, העברה של חפצים למקומות בלתי הגיוניים תוך שילוב נפלא של הומור איכותי.

נשמח להסביר יותר ולהעניק לכם פרטים נוספים על מופע הקלוז אפ ומופע הסטנד אפ ועל התאמתו לאירוע שלכם. אם מדובר על אירוע משפחתי קטן או אירוע גדול באולם  כמו חתונת זהב וכסף עם הרבה מוזמנים, אנו נתאים את המופע לקהל שלכם ולאירוע שלכם.

בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים