צור קשר
054-4423555

לצפייה בסרטון

מנטליסט ישראלי

מנטליסט או בשמו הנוסף, אמן חושים, הינו אדם המחזיק ביכולת להשתמש בכוחות השכנוע והמחשבה שלו על מנת לקרוא מחשבותיהם של אחרים, ואף להעביר מחשבה אחת מאדם אחד, ולהטמיע אותה במוחו של אדם אחר. היכולת לבצע מעשים פלאיים אלו מבוססת על יכולות מולדות אותן פיתח המנטליסט עם הזמן, בלמידה ארוכה ואימון רב.

מנטליסט לכל אירוע

חשוב להבין, כי מנטליסט אינו קוסם. במופע זה לא יישלפו ארנבונים מכובע, ולא יחלצו יונים לבנות מהשרוול. כאן, הכל קורה בתוך הראש; הטריקים הם במחשבה, והקהל נותר אפילו מבולבל יותר. המופעים יתאימו לכל אירוע, ואף יוכלו להתבצע כהרצאה או סדנא:

  • מופע סטנד-אפ המשלב טלפתיה ואמנות חושים שיתאים לכל אירוע וכנס.
  • מופע קלוז אפ לקוקטיילים וקבלות פנים, לבידור האורחים בזמן ההמתנה לתחילת האירוע.
  • סדנת טלפתיה למבוגרים בה יילמדו חמישה טריקים אותם ניתן לבצע באופן עצמאי, כדרך לשעשע את הסביבה ואף לשבור את הקרח בפגישות עסקיות חשובות.
  • קידום מכירות בתערוכות וכנסים מקצועיים, על ידי הפעלות וטריקים למשיכת קהל והטמעת מסרים שיווקיים להנעת הקהל לפעולת רכישה.
  • 'בין האונות' – הרצאה בנושא סודות המוח ויכולת ההשפעה על היום יום
  • ועוד

מוכנים? בואו נתחיל!

נעים מאוד, שמי הראל פפו וזה מעל לשני עשורים שאני מצליח להפתיע בכל יום עשרות אנשים ספקנים. אני מזמין אתכם לאפשר לי להגיע לאירוע, לכנס ואפילו ליום הגיבוש שאתם מתכננים, ולספק לכם בידור ברמה אחרת – הרחק מהשגרה המשעממת אליה כבר ודאי התרגלתם; עוד הרצאה רגילה על יחסי עבודה, בואו לגלות משהו חדש ומרענן, מסעיר ומרגש, רק במופע העל חושי של הראל פפו. צרו עמנו קשר עוד היום והבטיחו לעצמכם חוויה בלתי נשכחת, מעבר לדמיון!

בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים