צור קשר
054-4423555

לצפייה בסרטון

מנטליסט

מנטליסט – הראל פפו

מנטליסט הפך למושג המוכר בכל בית. מאז שהחלו לקבל פופולריות דרך תוכניות טלוויזיה שונות בתחילת שנות ה-2000 אנשים החלו להבין שמדובר בהרבה יותר מקוסם רגיל שעושה אשליות. מנטליסטים משתמשים בכוח השכנוע והמחשבה על מנת לקרוא ולהטמיע מחשבות. יכולות אלה המבוססות על שילוב של תורות שונות יחד עם יכולות מולדות מבטיח להשאיר את הנוכחים במופע פעורי פה. מנטליסט, או בעברית אמן חושים, יכול להוות אטרקציה נהדרת הן לילדים והן למבוגרים. אמנם אמן החושים לא שולף שפנים מהכובע אבל הוא בהחלט יכול לשלוף מחשבה מהראש שלנו בלי שנבין כיצד זה קרה. זו הסיבה שמופעים מסוג זה מעוררים סקרנות רבה ותהיות באשר לאלמנטים שונים במופע.

מנטליסט מוביל לאירוע שלך

  • הנחיית כנסים וירידים עם קטעי קישור בין הרצאות או מופעים
  • מופע קלוז אפ המתאים לקוקטיילים וקבלות פנים המאפשר ליחידים או לקבוצות ליהנות ממופע קסמים אישי של 10 דקות. המופע נעשה ליד השולחן של אותו אדם או בכניסה לאירוע.
  • סדנת טלפתיה וקסמים למבוגרים בה תלמדו 5 קסמים אותם תוכלו לבצע בעצמכם לחברים או בפגישות העסקים. דרך נהדרת לשבור את הקרח.
  • קידום מכירות בתערוכות עבור חברות המציגות את מוצריהן, ביצוע הפעלות שילהיבו את הקהל לצד הטמעת מסרים שיווקיים מטעם החברה המפרסמת
  • מופע סטנד אפ מהיב המשלב טלפתיה ואמנות חושים
  • הרצאת "בין האונות" הפותחת דלת לסודות המוח ויכולת ההשפעה עליו

משחררים את הראש

הראל פפו הינו אמן חושים מוביל בישראל אשר זכה להופיע בתוכניות טלוויזיה, הוביל כנסים בינלאומיים וזכה באליפויות ישראל ושלל פרסים יוקרתיים אחרים. המופעים מתאימים לימי הולדת, כנסים, אירועי חברה, אירועים מכירות וירידים שונים. בין לקוחותיו הרבים של הראל נמנים משרד הביטחון, צהל, חברת חשמל, משטרה, רשות המיסים, עיריות שונות, חברות מובילות בתחום הביטוח וההייטק ועוד . המופעים השונים מבטיחים להסב לקהל כיף והנאה רבה, לגרות את המוח שלהם בשאלות רבות ואולי אף ללמד אותם תרגיל או שניים. מופע חושים שנון סוחף ומרתק מחכה לכם ממש מעבר לפינה, צרו קשר ונשמח לבוא להדהים את כל החושים.

בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים