צור קשר
054-4423555

לצפייה בסרטון

ערבי נשים

ערבי נשים שעורכים חברות וארגונים לנשות החברה, הם ערבי גיבוש וכיף שתפקידם לייצר אווירה חברתית נעימה בארגון לצד העצמה, גיבוש ואיחוד.

ערבי נשים נעשים בחברות רבות ביום האישה הבינלאומי או בהקשר של יום האם – יום המשפחה ולכן חלק גדול מהתכנים בעבר נגעו בהעצמה אישית ונשית, בסדנאות והרצאות בתחום ההצלחה במקום העבודה או ביחסים בין-אישיים ומשפחתיים.

כיום, מנהלות הרווחה בארגונים וחברות שמות דגש על איכות, על הנאה וכיף ועל מופע, הרצאה או סדנה שישאירו חותם וירתקו את קהל הנשים שהוא קהל דעתני, המורכב מנשים בתפקידים שונים ולכן יש צורך במופע שיתאים לכולן.

ערבי נשים עם המופע של הראל פפו

הראל פפו, מביא עימו 20 שנות ניסיון בהופעות לחברות וארגונים, קהלים מגוונים בכל רחבי הארץ. הראל מציע לערבי נשים, מופע בידור וטלפתיה למבוגרים – "סטנד אפ מג'יק והחוש השישי", הרצאה מרתקת – "בין האונות", או סדנת גיבוש מלהיבה וחוויתית.

המופע, ההרצאה והסדנה מתאימים באופן מושלם לערבי נשים מאחר והם דינמיים מאוד עם מעברים מהירים מנושא לנושא שמשאירים את הקהל מרותק, הרבה מאוד הומור נפלא ושנון, שיתוף הקהל והרבה מאוד גירוי המחשבה והדמיון והפתעות מדהימות.

אנו דואגים להתאים את המופע, ההרצאה או הסדנה לעובדים שלכם ובמקרה זה לנשות הארגון וניתן להתאים את המופע בדיוק לרצונות שלכם.

אנו מבטיחים שאת הערב המיוחד והמדהים הזה אף אחת לא תשכח.

ערבי נשים

כשחוש ההומור והחוש השישי נפגשים על במה אחת

המופע "סטנד אפ והחוש השישי, הוא מופע מלהיב, מרתק, מצחיק ונעשה בהשתתפות הקהל וכולל טלפתיה, קריאת מחשבות, הזזת חפצים בכוח המחשבה, כיפוף מתכות ועוד קטעים מדהימים ומפתיעים והכל בהשתתפות הקהל שנשאר המום.

ההרצאה "בין האונות", אינה הרצאה רגילה אלא הרצאה חווייתית מלאה בהדגמות על היכולות המדהימות של מוח האדם ומצד שני על היכולת להשפיע על המחשבות שלנו ולגרום מבלי שאנו נדע זאת. הראל פפו, הפך את ההרצאה הזו למופע מדהים בפני עצמו הכולל הסברים לפני ואחרי הקטעים השונים, כשהקהל הינו חלק מההרצאה. הצחוק, התדהמה וההתלהבות נשארים לאורך זמן וכך גם התהיות וסימני השאלה שמתעוררים במהלך ההרצאה.

נשמח לתת לכם פרטים נוספים ולהתאים את המופע, הסדנה או ההרצאה לערב גיבוש לנשות הארגון או החברה שלכם.

לקבלת פרטים נוספים  התקשרו למשרד: דליה – 054-442-3555

הראל פפו:

  • 20 שנות ניסיון עם מאות הופעות והפקות בכל הארץ
  • מזכ"ל האגודה לקידום אמנות הקסמים בישראל בשנים 2006 – 2007
  • השתתפות בתוכניות טלוויזיה: ליאור שליין, ערוץ הילדים ועוד.
  • אלוף ישראל לשנת 2006.
  • מקום II באליפות ישראל 2013.
  • אמן הבית של "ימית 2000" במשך 3 שנים.
  • זכיה בפרסים יוקרתיים.
  • הנחיה והופעות באוניית תענוגות.
בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים